Portfólio služieb

Služby

Sme odborníkmi na reality marketing. To, čo robíme, robíme precízne. Veríme, že práve tak prispejeme k tomu, aby spolupráca s nami bola potešením.

Prieskum trhu

Realitný trh je živý organizmus. Určite nám dáte za pravdu, že nie je ťažké nehnuteľnosť predať, ale predať ju za tú správnu sumu. Využívame overené postupy a vďaka preskúmaniu aktuálnej situácie na trhu a službám, ktoré poskytujeme, stanovíme správnu cenu každej nehnuteľnosti.

Upratovanie a detailing

Sme detailisti. No to sú aj záujemci o vašu nehnuteľnosť. Preto dbáme o precízne upratanie priestorovopravu chybičiek krásy v rámci zariadenia či jednotlivých povrchov v domácnosti. Každý má rád ten pocit, keď je doma čerstvo upratané a presne tak chceme, aby sa cítili záujemci po obhliadke vašej nehnuteľnosti.

Homestaging

Predaj je o emóciách. To, ako sa klient, pri obhliadke cíti, ovplyvní jeho konečné rozhodnutie. Spoliehame sa na cit našich dizajnérov. Všetko nepotrebné skryjeme, odnesieme a priestor skrášlime interiérovými doplnkami, ktoré mu dodajú tú správnu atmosféru.

Fotografia

Nie je fotka ako fotka. Naše skúsenosti nás naučili, že kvalitnú techniku, osvetlenie a skills si do mobilu nestiahneš. Práve dobré fotografie sú často to, čo pritiahne záujemcov na obhliadku nehnuteľnosti. Nafotíme sériu profesionálnych fotografií, ktoré následne prejdú postprodukciou v štúdiu.

Video

Video zmenilo internet a spôsob, akým prijímame informácie. Nepoužiť ho pri predaji je krokom späť o 20 rokov. Spoľahnite sa na náš tím s niekoľko ročnými skúsenosťami a najmodernejšou technikou, ktorí cez obrazovku ukáže záujemcom výnimočné detaily a celkovú atmosféru vašej nehnuteľnosti.

3D virtuálne prehliadky

Disponujeme najmodernejšou technológiou skenovania objektov do 3D reality, ktorá umožňuje prezeranie nehnuteľností z úplne inej perspektívy. Umožnite záujemcom poprechádzať sa priestorom bezpečne, kdekoľvek na svete, 24 hodín denne. Zvýšite tak dosah inzerátu a podnietite ich záujem interaktívnou formou prezentácie.

Inzercia

Byť na všetkých top realitných portáloch s vašou nehnuteľnosťou je samozrejmosťou. Spolupracujeme s najlepšími portálmi a poznáme spôsoby, ako inzerát spraviť zaujímavým a atraktívnym.

Beevam PR

O vašej nehnuteľnosti pripravíme PR článok, ktorý publikujeme v magazíne beevam.sk s návštevnosťou 250 tisíc ľudí za rok. Následne článok promujeme na sociálnych sieťach s presným targetingom na cieľovú skupinu. Zasiahneme tak celý región natívnou formou.

Právne služby

Starosti so zmluvami, znalcami či katastrom môžete nechať na nás. Disponujeme vlastným tímom právnych expertov, ktorí pripravia všetky potrebné dokumenty a prevedú vás celým procesom predaja nehnuteľnosti.

Obhliadky

Ohliadky pre nás znamenajú zážitok. Zároveň však vieme, aké disfomfortné môže byť pre klienta otvoriť svoje súkromie neznámym ľuďom. Na proces prehliadok sme preto vyvinuli vlastný systém, ktorý znamená komfortné riešenie pre obe strany.

Moje Beevam

Interný zákaznícky systém pre klientov Beevam umožňuje prehľadnú správu zmlúv a potrebných dokumentov. Zároveň prináša možnosť využívať sprostredkovateľský bonus a množstvo zliav u popredných regionálnych firiem, ktoré dodávajú služby a produkty spojené s bývaním a zariadením Vášho nového domova.

Financovanie

Využite služby hypotekárneho špecialistu. Naši hypotekárni špecialisti vybavia všetky potrebné formality a zodpovedajú Vám otázky v súvislosti s financovaním Vášho bývania. Zo širokej ponuky bánk Vám vyberieme konkrétne produkty s cieľom dosiahnuť pre klienta tie najlepšie možné podmienky financovania.

Dohodnite si s nami termín stretnutia

Kontaktujte nás

(+421) 0902 89 88 66